Netwerkbijeenkomst Doof en Slechthorend - met GGMD, Kentalis en 's Heerenloo

icon-clock icon10:00 - 13:00

icon-clock iconZIF kantoor, Groningen

Werk jij met of voor dove en slechthorende mensen in Noord-Nederland, of ben jij ervaringsdeskundige? Dan nodigen we je van harte uit voor een inspirerende netwerkbijeenkomst! We willen elkaar graag (beter) leren kennen, bespreken waar onze werkzaamheden elkaar raken, en onderzoeken hoe we elkaar kunnen versterken. Door kennis en ervaringen te delen, bouwen we samen aan sterkere ondersteuning en inclusie voor doven en slechthorenden in onze regio.

Programma
Tijdens deze bijeenkomst staat ontmoeten, uitwisselen en ervaringen bespreken centraal. We zullen diverse cases bespreken die vanuit de GGMD, Kentalis en 's Heerenloo worden aangedragen. Daarnaast staan we stil bij wat er nodig is richting beleidsmakers (gemeente en provincie) en anderen die werken met/voor deze doelgroep (denk aan UWV en welzijnswerk). We sluiten af met een gezamenlijke lunch!

Aanmelden
Wilt u ook aanschuiven? Dan kunt u zich aanmelden via onderstaand formulier. Er zijn twee tolken NGT en twee schrijftolken aanwezig. Wilt u aangeven of u hier gebruik van maakt? Liever via de mail aanmelden? Mail dan naar info@zorginnovatieforum.nl

Bent u niet verbonden aan een organisatie? Vul dan een 'x' in bij dit veld. Wilt u gebruik maken van een tolk? Dan kunt u dat ook in dat vak aangeven of via de mail laten weten.

Inloop: 09.30 - 10.00 uur
Programma: 10.00 - 12.30 uur
Gezamenlijke lunch: 12.30 - 13.00 uur

Aanmeldformulier

Tijd tot dit evenement

0
Dagen
0
Uren
0
Minuten
0
Seconden
Icon